eventy premium

Nasza  mobilna ślizgawka wodna, to jedyna  tego typu atrakcja  w Polsce. Do jej rozłożenia  potrzebujemy jedynie równego terenu o nieznacznym nachyleniu. Jest to idealne uzupełnienie letniego, plenerowego eventu, festynu dla dzieci, a także propozycja na główną, wakacyjną atrakcję w środku miasta.

Najistotniejsze parametry

100

metrów

Długość

500

os./h

Przepustowość

8

.00

godzin

Czas trwania

Od dwóch lat bawimy Polskę!

Do tej pory odwiedziliśmy kilkadziesiąt miast na terenie całej Polski i możemy pochwalić się obecnością naszej ślizgawki podczas Festiwalu Kolorów, udanej próby bicia Rekordu Guinnessa w ilości zjazdów Slidem, Survival Race oraz wielu innych.

Gigantyczna, 10-metrowa poducha ustawiona na brzegu zbiornika wodnego tworzy miejsce rozrywki dla spragnionych wrażeń. Nie w pełni napompowana sprawia, że leżący na jednym końcu uczestnik jest wyrzucany w górę przez ludzi skaczących ze specjalnej platformy na jej drugi koniec. Ogromny skok adrenaliny gwarantowany.

Skim to mała i bardzo cienka deska, zazwyczaj ze sklejki bądź pianki. Na spodzie może posiadać laminat, a na wierzchu zazwyczaj pokryta jest lakierem z granulatem lub specjalnie żłobioną pianką, zapobiegającą ślizganiu. Skimboarding polega na ślizganiu się na płytkiej wodzie. W odróżnieniu od surfingu wszystko odbywa się na specjalnym torze. Musimy wziąć rozbieg z dechą w ręce, rzucić ją na płytką wodę, po czym wskoczyć obiema nogami i przepłynąć jak najdalej.

Najistotniejsze parametry

20

metrów

Długość

90

os./h

Przepustowość

8

.00

godzin

Czas trwania

Trickboard stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w każdej dyscyplinie sportowej od snowboardu i nart, przez windsurfing, kitesurfing, skimboard i wakeboard, aż po sztuki walki, tenis, lekkoatletykę, fitness i wiele innych. Uniwersalność tej deski jest naprawdę imponująca. W zależności od tego jaki sport uprawiasz, dopasowujesz ćwiczenia i tricki do swoich potrzeb.

Zaplanuj swoją przygodę

icon_info_1

Jeżeli posiadasz informacje na temat ilości osób, potencjalnej daty imprezy lub lokalizacji, dołącz to do swojej wiadomości. Jeżeli nie, nie musisz się martwić - pomożemy Ci w każdym punkcie planowania eventu.

Robert Michałek - B2B Manager

Robert Michałek

B2B Manager

icon_kontakt_1

+48 570 310 310

r.michalek@emotivo.pl

icon_kontakt_2

6-go Sierpnia 1
24-100 Puławy