Dobry klimat do rozwoju

Jesteśmy grupą młodych, zaangażowanych osób, pasjonatów i profesjonalistów aktywnie wykorzystujących swoją wiedzę i doświadczenie w codziennej pracy. Kultura naszej organizacji sprzyja wymianie doświadczeńi wiedzy a także wzajemnej motywacji do dalszego rozwoju. Dzięki niezależnej od biurokratycznej struktury współpracy i nastawieniu na rozwój naturalnych talentów wszystkich członków zespołu, udaje nam się stworzyć naprawdę zgrany, wzajemnie uzupełniający się team. Praca w firmie będącej jednym z głównych architektów branży daje ogromne możliwości i dostarcza satysfakcji, szczególnie gdy możemy obserwować jak jej efekty każdego dnia zmieniają obraz naszego społeczeństwa.

Co oferujemy

karty multisport

prywatna opieka zdrowotna

szkolenia rozwijające naturalne talenty

ubezpieczeni grupowe

elastyczne godziny pracy

luźna struktura organizacyjna

Aktualne oferty pracy

Dołącz do nas

Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie, wiedza i pasja mogą być niezbędne w dalszym rozwoju Emotivo, widzisz potencjał w naszej współpracy, jednak nie znalazłeś aktualnie toczących się procesów rekrutacyjnych na stanowisko którym jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Niewykluczone, że nawet nie wiemy, jak bardzo nam Ciebie brak.

  Dzielą nas tylko trzy kroki

  1

  Wyślij swoja aplikację

  2

  Spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej

  3

  Weź udzial w sprawdzeniu Twoich umiejętności

  Zacznij przygodę z Emotivo!

  Akceptowane formaty: .pdf, Maksymalny rozmiar pliku: 5MB

  Możliwość relokacji*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzy prze Emotivo Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. 6 Sierpnia 1, 24-100 Puławy w celu:

  W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania tych danych, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.