Niebanalny biznes to niebanalni ludzie!

Ludzie to nasz największy skarb. Dzięki zgranemu i zaangażowanemu zespołowi możemy osiągnąć najbardziej ambitne cele i podjąć się wyzwań na pierwszy rzut oka niewykonalnych. Stanowimy barwną mieszankę charakterów, światopoglądów i doświadczeń zawodowych i właśnie ta różnorodność jest naszą największą siłą. Każdy kolejny projekt jest wyzwaniem dla naszej kreatywności i umiejętności nie tylko pracy zespołowej, ale i kreatywnego tworzenia.

zespol_emotivo_

Zespół zarządzający

Grzegorz Rożalski

CEO, Founder Emotivo sp. z o.o.

Pasjonat sportów ekstremalnych i kierowca wyścigowy. Od młodych lat skutecznie realizujący pasje i nowe wyzwania, które przerodziły się w stworzenie serwisu Prezentmarzen.com, pierwszej marki Emotivo. Jego doświadczenie i niezaspokojona ambicja pozwalają na skuteczne współtworzenie strategii i sukcesu organizacji. Od początku kariery zawodowej związany z handlem, specjalista strategii komunikacji z klientem. Z wykształcenia inżynier i magister, ukończył studia magisterskie na kierunku „Zarządzanie i Inżynieria Produkcji” na Politechniki Warszawskiej oraz kierunek „Stosunki Międzynarodowe” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Kornel Piesio

Członek Zarządu

Dyrektor z powierzchownością casual, z wiedzą przewyższającą wikipedię o miliony wpisów, z głową pełną pomysłów i rozwiązań problemów każdego działu. Nieszablonowy w myśli, mowie i funkcjonowaniu. Bałaganiarz biurkowy z ułożonym planem działania w głowie. Człowiek po prostu inteligentny…