nasze marki

pm_logo_color

Jest to idealna alternatywa dla ludzi szukających upominków odbiegających od znanych szablonów. Skok ze spadochronem, lot motoparalotnią, masaż relaksacyjny, czy kurs degustacyjny to tylko kilka atrakcji z ponad 2200, jakie znajdują się w serwisie. Prezenty w formie przeżyć to rozwiązanie, które sprawdza się w każdym wieku, a szeroki asortyment to gwarancja udanej i z pewnością niezapomnianej atrakcji dla każdego.

skok ze spadochronem - Prezentmarzen

Doświadczenie


Od 2009r. organizujemy
eventy

Doświadczenie

Dystrybucja


23 punktów
sprzedażowych

Bogata oferta


ponad 3500 atrakcji
873 partnerów

Satysfakcja klienta


98% zadowolonych
klientów
Satysfakcja klienta

Chevrolet camaro - go-racing.pl

goracing_logo_color

Jest to miejsce dla prawdziwych fanów szybkich i luksusowych samochodów. Za pośrednictwem serwisu każdy, kto posiada prawo jazdy ma możliwość zasiąść za kierownicą takich samochodowych legend jak Lamborghini Gallardo czy Ferrari F430, a także niesamowitych bolidów jak Ariel Atom i KTM X-Bow. Kilkadziesiąt modeli aut dostępnych jest na 13 torach na terenie całej Polski.

niemul_logo_color

Kreatywność – to nas wyróżnia …
Emotivo to ludzie, dla których sporty ekstremalne to prawdziwa życiowa pasja. Robimy to co na prawdę kochamy. Świadczy o tym NIEMUL – EXTREME TEAM – pierwszy kanał YouTubowy w Polsce, w którym na tak dużą skalę testowane są nieszablonowe atrakcje. Niektórzy nazwaliby to szaleństwem, a dla nas jest to sposób na życie.

ekipa_niemul

Zaplanuj swoją przygodę

icon_info_1

Jeżeli posiadasz informacje na temat ilości osób, potencjalnej daty imprezy lub lokalizacji, dołącz to do swojej wiadomości. Jeżeli nie, nie musisz się martwić - pomożemy Ci w każdym punkcie planowania eventu.

Robert Michałek - B2B Manager

Robert Michałek

B2B Manager

icon_kontakt_1

+48 570 310 310

r.michalek@emotivo.pl

icon_kontakt_2

6-go Sierpnia 1
24-100 Puławy