JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Grzegorz Rożalski

CEO, Founder Emotivo sp. z o.o.

Już jako dziecko marzyłem o nowych wyzwaniach, dlatego w szkole podstawowej stworzyłem listę sportów, których chciałbym spróbować. Przez wiele lat, aż do skończenia studiów, leżała ona na dnie szuflady, a kiedy po ich ukończeniu przez przypadek trafiła ponownie w moje ręce, rozpocząłem jej realizację. Zawsze była to dobra zabawa, jednak często przeplatała się z długotrwałym szukaniem miejsc do uprawiania niecodziennych sportów. Natchnęło mnie to do stworzenia miejsca, gdzie ludzie z podobnymi pasjami do moich mogliby w łatwy sposób realizować swoje marzenia. Tak powstał firma Emotivo oraz jej pierwszy projekt serwis ``Prezentmarzeń``. Wszystko, co stało się później to niesamowita przygoda…

2009

Emotivo to marka skoncentrowana wokół pozytywnych emocji i doświadczania. Jest to marka parasolowa dla serwisu Prezentmarzeń, sklepu Go-Racing oraz naszego najnowszego przedsięwzięcia exp-pro. Od ponad dekady zmieniamy obraz branży czasu wolnego w Polsce.

2009

Serwis Prezentmarzeń.com to nasze najstarsze dziecko. Oferta serwisu to ponad 3500 atrakcji zlokalizowanych na terenie całego kraju z który dotychczas skorzystało ponad 200 000 osób.

2014

Serwis Go-Racing to bardzo dynamicznie rozwijający się e-commerce oferujący wyselekcjonowaną ofertę jazd supersamochodami na 23 torach wyścigowych. To miejsce dla miłośników motoryzacji, mogące pochwalić się portfolio, aż 65 modeli sportowych aut.

2019

To marka powołana z myślą o rynku B2B, sfokusowana na obszarze świadczeń pozapłacowych. Dzięki indywidualnemu podejściu, fachowemu doradztwu oraz nieszablonowym rozwiązaniom pomagamy motywować, integrować i rozwijać pracowników na każdym etapie kariery.